HIERARCHIA
Chief Of Police
Główny dowódca Departamentu Policji. Najwyższy w hierarchii, jest głową całego Departamentu. Posiada dostęp do wszystkich rzeczy oraz pojazdów oraz najważniejsze, niepodważalne zdanie.
Assistant Chief Of Police
Zastępca Szefa Departamentu. Pełny dostęp do floty oraz wyposażenia Departamentu. Podczas nieobecności 01, zastępuje go w jego obowiązkach oraz zakresie wykonywanych zadań. Zasłużony i odznaczony człowiek, prawa ręka dowódcy całej jednostki.
Deputy Chief Of Police
Zastępuje Asystenta w razie jego nieobecności oraz szefa. Wyróżnia się swą codzienną służbą, podejściem oraz wielkim stażem. Członek High Command. Planowanie akcji oraz prowadzenie ludzi nie sprawia mu problemów. Obowiązuje go zarządzanie całym departamentem oraz wydawanie wytycznych niższym stopniu. Pełny dostęp do floty oraz wyposażenia departamentu, przyjmuje wszystkie sprawy, które potem przekazuje do HC.
Commander
Komendant całego departamentu, osoba wyznaczona przez High Command do trzymania pieczy nad wszystkimi członkami załogi. Jest to osoba, do której powinni mieć dostęp obywatele miasta jak i również stanowić dla nich prawo ostateczne, odciążając w obowiązkach High Command. W akcjach zbrojnych obejmuje dowodzenie, a na co dzień podejmuje decyzje wyższej konieczności. Komendant ma obowiązek rozwiązywania wszystkich spraw jeśli nie wykracza to poza jego zakres kompetencji, pomagając odetchnąć przy tym High Command.
LSPD - Captain II
Przełożony kadry kapitańskiej, odpowiedzialny za weryfikowanie i nadzorowanie ich pracy. W sytuacjach kryzysowych, wymagających podjęcia trudnych decyzji potrafi wziąć na siebie pełną odpowiedzialność.kompetencji,
LSPD - Captain I
Odznaczony człowiek przez swoje kompetencje oraz autorytet wśród kolegów z pracy. Odpowiada za komfort pracy w jednostce i jej codzienne funkcjonowanie. Wyróżnia się zmysłem dowódczym oraz realizacją wyznaczonych zadań na najwyższym poziomie. Posiada szeroki dostęp do zbrojowni, modyfikacji bron.
LSPD - Lieutenant II
Przełożony kadry poruczników, często odpowiedzialny za koordynowanie działań jednostki lub nadzorowanie pracy innych poruczników. Potrafi w trudnych sytuacjach wyjść z inicjatywą i pokierować innych funkcjonariuszy..
LSPD - Lieutenant I
Wyróżniający staż jak i nienaganna opinia. Topografię stanu zna jak własną kieszeń a żadne procedury związane ze służbą nie sprawiają mu problemu. Zarządza patrolami Departamentu oraz ich pełnym przebiegiem. Szerszy dostęp do zbrojowni oraz floty departamentu.
LSPD - Sergeant st. III
Potrafi poprowadzić kadrę sierżantów przez zaawansowane zadania lub rozdzielać ich do prowadzenia konkretnych działań. Stopień przejściowy na Lieutenant I.
LSPD - Sergeant II
Potrafi poprowadzić kadrę sierżantów przez zaawansowane zadania lub rozdzielać ich do prowadzenia konkretnych działań.
LSPD - Sergeant I
Na sierżanta awansuje oficer, który wykazał się odpowiednią determinacją i charakterem do pełnienia wyższego stopnia. Osoba z stopniem sierżanta mają prawę objąć pełne dowodzenie nad konwojami, dowodzić akcjami hostylnymi w razie nieobecności stopnia wyższego w hierarchii.
LSPD - Officer III - III+I
Funkcjonariusz z rangą Oficer III funkcjonariusz na tym stopniu, okazał się dobrą współpracą z kolegami w pracy oraz spełnia się w roli funkcjonariusza policji stanowej.
LSPD- Officer II
Pełnoprawny stopień oficerski uprawniający do odbycia szkoleń w Departamencie. Funkcjonariusz po pomyślnie zakończonym okresie próbnym funkcjonowania w Policji Stanowej.
LSPD - Officer I
Funkcjonariusz na okresie próbnym potrafiący samodzielnie przeprowadzić podstawowe czynności służbowe. Człowiek ściśle pod nadzorem reszty jednostki, sprawdzający swoje kompetencje w codziennej służbie.
LSPD - Kadet
Stopień nadawany po udanym przejściu akademii policyjnej. Obywatel szkolący się podczas służby codziennej, przed zakończeniem egzaminu praktycznego oraz teoretycznego.
LSPD - Recruit
Stopień ten jest stopniem przejściowym i oczekującym na akademie.
Last updated